Michał

Dla Michała praca w rynku to opieka nad Klientami. Kilka lat w branży, codziennie nowe wyzwania innymi słowy: służba i partnerskie podejście do ludzi.

Grzegorz

Dzięki wieloletniej pracy w rodzinnej firmie aspekty pracy firm transportowych są mu doskonale znane. Z pośród nas to właśnie Grzegorz najlepiej zna potrzeby firm z tej branży.

Paweł

Przygodę z oponami rozpoczął w Michelin Polska S.A. Dziś dzieli się z Wami swoim doświadczeniem w rynku opon osobowych i ciężarowych.

Marcin

Obsługa klienta w serwisie, doradztwo, poszukiwanie rozwiązań w zakresie mechaniki to jego zadanie. Jest ekspertem w branży.

Krzystof

Blisko dwie dekady doświadczeń w sprzedaży i serwisie opon ciężarowych. Na co dzień odpowiada za współpracę z firmami transportowymi w woj. kujawsko – pomorskim.

Łukasz

Serwis opon ciężarowych to jego zadanie. Dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy na drodze zawsze jest gotowy do pracy. Odpowiada za serwis mobilny w Wielkopolsce.

Adam

Naprawa pojazdów to jego pasja. Odpowiada za jakość naszych usług w serwisie przy ul. Rumuńskiej 1 w Poznaniu. Diagnostyka komputerowa, wymiana rozrządu nie jest w stanie go zaskoczyć.

Marek

Specjalista w naprawach zawieszeń. Wieloletnie doświadczenie w branży, to on najlepiej wie jaki wpływ na bezpieczeństwo mają spawne amortyzatory. Geometrię Hunter zna jak własną kieszeń.

Kamil

Mimo młodego wieku, przyszedł do nas z dużym bagażem doświadczeń. Jego główne zadanie to obsługa pojazdów flotowych w naszym serwisie. Specjalista w serwisowaniu klimatyzacji. Drgania na kierownicy ? – z testem drogowym Hunter Kamil zawsze znajdzie rozwiązanie.

Kochasz dźwięk silnika?

Jeśli znasz się na mechanice samochodowej i chciałbyś dołączyć do naszej ekipy napisz do nas!

Napisz do nas w sprawie pracy